تبلیغات
دانلود پرفروش ترین کتاب ها برای موبایل - دانلود ۳ کتاب مفید و سرگرم‌کننده برای موبایل (جاوا )
دانلود پرفروش ترین کتاب ها برای موبایل

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 6 مرداد 1389
دانلود ۳ کتاب مفید و سرگرم‌کننده برای موبایل (جاوا )

در طول روز وقت نسبتا زیادی از ما به رفت‌وآمد در شهر هدر می‌رود. در این وقت مرده کارهای مختلفی می‌شود کرد که شاید یکی از بهترین کارها در این زمان مطالعه باشد. حال چقدر خوب می‌شود که این مطالعه بدون حجم باشد! شما می‌توانید کتاب‌ها را روی موبایل خود بریزید و مطالعه کنید.
در همین راستا ۳ کتاب برای موبایل آماده کرده‌ام که یکی از آن‌ها آموزشی و دوتای دیگر داستان هستند:

۱. کتاب آموزشی، شامل مهم‌ترین و پرکاربردترین اصطلاحات زبان انگلیسی است که هرکدام با مثال ارائه شده‌اند. می‌توانید هر زمان، یکی از این اصطلاحات را مطالعه کنید و به حافظه بسپارید.

۲. کتاب داستان «هدیه کریسمس» یا همان The Gift of the Magi داستان کوتاه و زیبای او.هنری که این داستان به زبان انگلیسی است و برای تقویت زبان انگلیسی مفید است.

۳. کتاب داستان «کباب غاز» که یک داستان کوتاه و طنز از محمدعلی جمال‌زاده است. این داستان زیبا را شاید بسیاری از ما خوانده باشیم، اما مطالعه‌ی دوباره‌ی آن خالی از لطف نیست.


.
این ۳ کتاب در یک مجموعه با لینک مستقیم از دو منبع برای دانلود آماده شده‌اند.
برای استفاده از این کتاب‌ها پس از دانلود آن‌ها را با حافظه‌ی گوشی خود منتقل کرده و نصب کنید. این کتاب‌ها قابلیت‌های فراوانی مانند مشخص‌کردن قسمت خاصی از متن، تغییر فونت، تغییر اندازه و ... دارند که با با دکمه‌ی Select گوشی در کتاب‌های انگلیسی و دکمه صفر در کتاب فارسی در اختیار شما قرار خواهند گرفت. در مورد کتاب‌های انگلیسی می‌توانید در هنگام مطالعه با زدن دکمه ۵ کاری کنید که متن به صورت خودکار حرکت کند و با دکمه‌های ۳ و ۹ سرعت آن را کنترل کنید!
لینک مستقیم : دانلود | با حجم ۲۲۲ کیلوبایت
منبع : پژواک
mobfa.orgطبقه بندی: کتاب های مفید، 
ارسال توسط mohammad zandgi
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام تمدن در شکل گیری و پیشرفت علم بیشتر نقش داشت؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
لطفآ کلیک کنید